AKTUALITY PROFIL FIRMY PRODUKTY REFERENCE POPTÁVKA


GPL Company, s.r.o.
Zeyerova 4
České Budějovice 370 01

http://www.gplcompany.cz
e-mail: info@gplcompany.cz

Fax: +420 386 352 359

Obchodní oddělení:
+420 777 560 181

Ing. Gabriel Molnár:
+420 777 560 182

 


Elektrické zabezpečovací systém - EZS

Charakteristika:

Základem EZS je vyhodnocení nežádoucího pohybu ve střeženém prostoru a informování majitele objektu. Samozřejmostí je i ochrana osob formou vyhlášení poplachu na základě signálu od prvků „osoba v nouzi“ nebo „odkódování systému pod nátlakem“. Veškeré informace mohou být přenášeny na PCO ( pult centrální ochrany) s nepřetržitou monitorovací službou a výjezdní skupinou nebo lze poplachové a další stavy přenášet přímo na Váš mobil prostřednictvím SMS nebo namluvenou hlasovou zprávou.Tím, že jste okamžitě informováni o poplachu, ihned můžete reagovat a výrazně snížit rizika spojená s napadením objektu.

Televizní rozvody

Satelitní příjem (SAT)

Strukturovaná kabeláž

Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS)

Kamerové systémy (CCTV)

Elektronická požární signalizace (EPS)

Pobočkové telefonní ústředny

Ozvučovací systémy

Ostatní slaboproudé systémy


Nezapomínejte, že důležitá je především prevence. Většina zákazníků bohužel reaguje na zabezpečení až po stresující zkušenosti s krádeží jejich majetku, kde vznikají mnohem větší finanční ztráty, než je cena za pořízení bezpečnostního systému.

Základními prvky EZS jsou: ústředna EZS, klávesnice, signalizační prvky (sirény venkovní i vnitřní), detektory (infrapasivní, tříštění skla, infrazávory, magnetické kontakty, otřesové detektory, tísňové hlásiče, atd.) a komunikátory. K současným ústřednám EZS lze připojit i detektory požární a detektory úniku plynů.

EZS je nezbytnou součástí všech moderních bezpečnostních systémů supermarketů, obchodních domů, hotelů, bank, garáží, městských center, administrativních budov, letišť, nádraží, průmyslových podniků, zábavních a sportovních center, policejních i armádních objektů. Elektronické zabezpečovací systémy jsou pro každého dostupné a dnes se vyplatí instalovat nejen na rodinné domky, ale například i na rekreační chalupy, chaty a podobně.


Nabízíme:
- Kompletní vypracování projektové dokumentace s návrhem optimálního řešení
- Instalaci, naprogramování a oživení zabezpečovacích systémů
- Zaškolení uživatelů
- Servis