AKTUALITY PROFIL FIRMY PRODUKTY REFERENCE POPTÁVKA


GPL Company, s.r.o.
Zeyerova 4
České Budějovice 370 01

http://www.gplcompany.cz
e-mail: info@gplcompany.cz

Fax: +420 386 352 359

Obchodní oddělení:
+420 777 560 181

Ing. Gabriel Molnár:
+420 777 560 182

 


Kamerový systém – CCTV (Closed Circuit Television)

Charakteristika:

Kamerový systém je velmi významným prostředkem k monitorování situace na exponovaných a významných místech a to nejen pro bezpečnostní účely, ale také ve vztahu k výrobním postupům, zajištění přehledu, operativnosti řízení a konečné možnosti snížení nákladů. Systémy CCTV jsou vhodné především jako podpora klasických systémů EZS, v některých speciálních případech však může část úloh EZS přímo převzít.


Televizní rozvody

Satelitní příjem (SAT)

Strukturovaná kabeláž

Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS)

Kamerové systémy (CCTV)

Elektronická požární signalizace (EPS)

Pobočkové telefonní ústředny

Ozvučovací systémy

Ostatní slaboproudé systémy

Základními prvky černobílé nebo barevné CCTV jsou: kamery, monitory, videopřepínače, multiplexery, videomatice, záznamová zařízení analogová i digitální, přenosové cesty (metalické, optické), popřípadě audio komponenty. Nezbytným příslušenstvím jsou kamerové povětrnostní kryty, držáky, otočné hlavice ke kamerám, přisvětlení ve viditelném i infračerveném spektru světla a pod. Současné systémy umožňují téměř neomezené možnosti ovládání (polohy, ostření, transfokace) a přenosu obrazu i zvuku na dálku,a to i na velké vzdálenosti s využitím buďto koaxiálních nebo optických kabelů a nejnověji s využitím datových sítí s protokolem TCP/IP. Možné jsou i přenosy realizované pomocí mikrovlnných nebo laserových pojítek a stále více jsou využívány GSM technologie ve spojení s Internetem.

Vedle známých aplikací se staly nezbytnou součástí moderních bezpečnostních a kontrolních systémů supermarketů, obchodních domů, hotelů, bank, garáží, městských center, administrativních budov, letišť, nádraží, průmyslových podniků, zábavních a sportovních center, policejních i armádních objektů.

Nabízíme:
- Kompletní vypracování projektové dokumentace s návrhem optimálního řešení
- Kamerové rozvody v průmyslových a komerčních objektech
- Kamerové rozvody v rámci bytové výstavby
- Vnitřní a venkovní kamerové rozvody ve stávajících objektech
- Rozšíření stávajících kamerových rozvodů
- Proškolení uživatelů
- Servis